Řídicí systémy a softwarová řešení

Produkty společnosti Weger si kladou za cíl dosáhnout dokonalé úpravy vzduchu. To jinými slovy znamená, že pomocí námi nabízených produktů a služeb lze snadno projektovat, konstruovat, sestavit  a spravovat prakticky cokoli. V oblasti plánování vyvinulo oddělení IT společnosti Weger software WGK, který na základě dat zadaných dle projektu, navrhne potřebné komponenty a nabídne různé typy řešení, včetně odpovídajících technických výkresů. Společnost Weger nabízí ještě další hardwarové řešení pro fungování vzduchotechnických jednotek. Díky zařízení Imperia3 můžete nastavit vzduchotechnické jednotky pomocí intuitivního a uživatelsky přívětivého rozhraní.

Imperia3

Kdo si myslí, že pro ovládání vzduchotechnické jednotky je potřeba speciální vzdělání, je na velkém omylu. Odborníci z našeho oddělení výzkumu a vývoje vytvořili řídicí systém Imperia3, který je dokonalým řešením této záležitosti. Díky systému Imperia3 je provoz vzduchotechnické jednotky jednoduchý a intuitivní, neboť tento systém zdůrazňuje kvality příslušného zařízení a zvyšuje energetickou účinnost.

Zjistit více

WGK

Návrh ventilačního systému je založen na mnoha výpočtech. Jejich provedení ale zajistí přímo společnost Weger.

Naše oddělení IT vyvinulo software WGK, který nabízí řešení, výpočty, technické specifikace, ceny a přizpůsobivá řešení pro všechny druhy instalací.

Zjistit více

Rozdíl je v dobrých službách

Přihlášením k odběru newsletteru souhlasíte se zasíláním obchodním a marketingových sdělení.