Vzduchotechnické jednotky na míru ...

Společnost WEGER se specializuje na osm různých oborů a spolupracuje se světoznámými společnostmi, jako jsou BMW, Bayer, Deutsche Bahn, Kraft, Metro a Bosch. Abychom mohli lépe reagovat na specifické požadavky různých oborů, vyvinuli jsme devět různých variant přizpůsobení našich standardních produktů.

Především bychom chtěli představit provedení, které zajišťuje odolnost proti atmosférickým vlivům, hygienické provedení a nevýbušné provedení. Hygienické provedení je velmi důležité jak pro instalaci do nemocničních zařízení, tak rovněž v oblasti gastronomie, kde je důležité zabránit jakýmkoli formám znečištění. Nevýbušné provedení zajišťuje bezpečnost ve všech případech, kde se pracuje s hořlavými materiály.

Pro všechny venkovní aplikace nabízíme speciální verze konstrukcí a povrchových úprav. V případě instalace do venkovního prostředí, kde může být správná funkce vaší vzduchotechnické jednotky nepříznivě ovlivněna deštěm nebo chladem, máte možnost vybavit ji spádovanou střechou místo ploché, a to jak jednostranně tak oboustranně. Konstrukci vzduchotechnické jednotky je možné doplnit o různé typy izolací.

DIWER

Mezi všemi produkty společnosti WEGER lze řadu DIWER bezpochyby považovat za skutečnou klasiku. To ale pouze v případě, že můžeme toto označení použít pro produkt na nejvyšší technické úrovni. Řada DIWER, představená v roce 1992, se vyznačuje velmi vysokou kvalitou a flexibilitou, současně snadnou údržbou a nízkou hlučností.

Zjistit více

DIWER EVO

V dynamickém oboru, jakým  technologie výměny a úpravy vzduchu bezpochyby je, se výzkum nikdy nezastaví. Proto jsme ve společnosti WEGER vyvinuli model DIWER EVO vyznačující se tepelně a technicky vylepšenou konstrukcí opláštění vzduchotechnických jednotek.

Zjistit více

Diamant

Toto kompaktní  vzduchotechnické zařízení není označeno názvem „Diamant“ jen tak náhodou. Jedná se totiž o klenot v řadě produktů společnosti WEGER, obzvláště z pohledu úspory energie, odolnosti a ekonomického provozu. A jako obyčejně, instalace a provoz jsou jednoduchou a intuitivní záležitostí.

Top 4

Základním znakem vzduchotechnických jednotek řady Top 4 vyvinutých společností WEGER je kompaktnost. Řada jednotek TOP 4 je navržena pro objemový průtok vzduchu do 4500 m³ za hodinu. Jednotky TOP 4 šetří potřebný prostor pro instalaci  všemi čtyřmi připojovacími hrdly nacházejícími se v její horní části.

Goliath

Skutečný obr mezi nejmenšími: kompaktní vzduchotechnická jednotka Goliath je navržena pro malá množství vzduchu a funguje podobně jako představitelé mladší řady – Diamant. Tato zařízení vynikají energetickou účinností, úsporou místa, odolností a snadností používání.

Mundaria

Když se jedná o zdraví, neexistují žádné kompromisy. Na základě této filozofie nabízí společnost WEGER vysoce specializované zařízení určené pro operační sály, které splňuje všechny sanitární požadavky. Jeho název hovoří sám za sebe.

Rozdíl je v dobrých službách

Přihlášením k odběru newsletteru souhlasíte se zasíláním obchodním a marketingových sdělení.