WGK – Rychlý a snadný způsob návrhu vzduchotechnických jednotek

Nastavení požadovaných hodnot vzduchotechnických zařízení je operace vyžadující znalosti a přesnost. Bez nich nelze zjistit potřebnou velikost zařízení a nejvhodnější místo pro jeho umístění. Z tohoto důvodu naše IT oddělení vyvinulo software WGK. V oblasti profesionálního designu a implementace vzduchotechnických systémů skutečně existuje nekonečný počet parametrů pro výpočet. Výsledky jsou ovlivněny údaji, jako jsou požadovaná konstrukce, nadmořská výška, průměrná teplota a hustota vzduchu. Software WGK vezme všechny tyto parametry v úvahu a nabídne projektantovi všechna možná řešení. Tento software je navíc založen na operačním systému Windows a nevyžaduje žádné speciální specifikace. K jeho používání stačí počítač Pentium III (nebo lepší) s procesorem o rychlosti 500 MHz, pamětí o velikosti 256 MB a pevným diskem s minimálně 250 MB volného místa.

Výpočty z jediného zdroje – od zadávacích parametrů až po konečný design

Zařízení pro přívod a odvod vzduchu, kombinované zařízení, druh opláštění , objemový průtok vzduchu, externí tlaková ztráta, požadovaná teplota a vlhkost přiváděného vzduchu a velikost jednotky. Na základě těchto informací se provede výpočet jednotlivých komponent vzduchotechnického zařízení.

Software WGK lze nastavit a použít pro tisk velkého množství užitečných dat. Patří sem nejen technická data, ale také výpočet hladiny hluku a cena zařízení. Na závěr vytvoří software WGK technický návrh zařízení, kterému porozumí i neprofesionál.

Rozdíl je v dobrých službách

Přihlášením k odběru newsletteru souhlasíte se zasíláním obchodním a marketingových sdělení.