Návrh a údržba vzduchotechnických systémů

Kromě výroby vzduchotechnických jednotek a vzduchotechnických systémů nabízíme také další služby. Služby poskytované před a po zakoupení  jsou zaměřeny na zajištění maximální spokojenosti zákazníků. Díky konfiguračnímu softwaru vypočteme příslušný cenový rozsah jednotlivých zařízení ještě před zahájením jejich konstrukce a výroby. V Jižním Tyrolsku zajišťujeme instalaci, údržbu a zákaznické služby sami, zatímco mimo Jižní Tyrolsko nabízíme tyto služby prostřednictvím sítě autorizovaných prodejců. Zaručujeme, že všechny naše vzduchotechnické jednotky obsahují komponenty vyrobené sítí našich obchodních partnerů. Zajišťujeme tak, že nebudete muset jednat s mnoha různými dodavateli.

Instalace

Společnost Weger provádí instalaci vzduchotechnických systémů již déle než 30 let. V současnosti se naše nabídka vztahuje i na plánování a výrobu potrubních rozvodu, včetně jejich instalace a údržby.

Údržba

Naše zařízení jsou navržena tak, aby minimalizovala požadavky na plánování. Tohoto cíle dosahujeme systémem připojení panelů k minimalistické konstrukci a například také hladkými povrchy, které se snadno čistí; k tomu je nutné připočíst vynikající kvalitu použitých komponent a nastavení.

Rozdíl je v dobrých službách

Přihlášením k odběru newsletteru souhlasíte se zasíláním obchodním a marketingových sdělení.